Reference

Jak jste s námi byli spokojeni

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. Ondřej Kmoščák napsal:

  Firma AKIME nam pomohla po havarii vody s vysousenim bytu. Jednani s panem majitelem a pote i s panem technikem bylo lidske a proklientske. V dobe, kdy mate byt zniceny vodou je super narazit na lidi, kteri se vam snazi pomoci a poradit a vyjit vam vstric. Za me super pristup a mohu jen doporucit. Opravdu dekuji a at se dari!

 2. Věra Fleischmannová napsal:

  Firma AKIME nám vyšla maximálně vstříc poté, co nám neodborným zásahem instalatéra do vodovodního potrubí začala prosakovat voda pod podlahy (až k základům) naší nové dřevostavby. Pan Bauer nám pomohl dát celou záležitost do pořádku, podlahy vysušil tak, že nyní nic nepoznáme. Vyšel nám vstříc i při zpoždění plateb od pojišťovny a při placení spoluúčasti ze strany instalatéry, za což jsme jemu i celé firmě nesmírně vděční. Vystupování pana Bauera bylo velmi vstřícné a profesionální, služby této firmy mohu pouze doporučit! Fantastické, moc díky!

 3. Barbora Maroto napsal:

  Na firmu Akime jsme přišli náhodou, i když si spíše říkám, že nám ji seslali z nebe. Před 6 lety jsme postavili dřevostavbu a začátkem roku jsme zjistili, že nám odněkud zatéká do základů. Původně jsme oslovili jinou firmu, která to nacenila na cca 500 tisíc a 2 – 3 měsíce mimo dům. Pan Kleňha se přijel podívat a vymyslet takový postup, který nejen pomohl zachránit podlahu, ale hlavně zajistil, že jsme se nemuseli vystěhovat. Všem vřele doporučuji. Málo kdy se najde takový odborník s lidským přístupem.

 4. Hana Blovská napsal:

  Za nás skvělá spolupráce:-)…
  Nakonec se jednalo „jen“ o havárii baterie pod vanou, ale právě díky této skryté závadě nemohlo několik týmů před spoluprací s Akime přijít na problém, proč začal dům značně vlhnout a plesnivět… Drobný ale dlouhodobý únik vody udělal své…
  Zejména bych ráda pochválila pana Kleňhu, který po pečlivém postupu záhadu odhalil, dům poté vysušili a brzy snad bude opět jako nový:-)…

 5. Renata Paroubková napsal:

  Máme za sebou 3 týdenní vysoušení bytového domu po masivním zatečení do bytových jednotek . Spolupráce s AKIME byla perfektní – profesionální a vstřícný přístup celého týmu. Děkujeme všem za pomoc v nelehké situaci.
  Vřele doporučuji…!

 6. Lucie Kosová napsal:

  Velmi rychlé jednání a super přístup.
  Mohu vřele doporučit. Potřebovali jsme do týdne vysušení celé novostavby kvůli položení vinylové podlahy a p. Bauer nám dovezl vysoušeče hned druhý den od objednání.

 7. Jiří Ort napsal:

  Po vodovodní havárii v domě jsme řešili problém s vysoušením domu. Na internetu jsem našel kontakt na firmu Akime. Od prvního telefonátu s panem Kleňhou vše probíhalo naprosto perfektně a bez nejmenších zádrhelů. Ze strany firmy Akime vždy velmi rychlé a vstřícné jednání. Vše co bylo dohodnuto bylo splněno včas a v perfektní kvalitě. Velmi děkuji a mohu vřele doporučit!

 8. Jana Walker napsal:

  Firmu Akime jsme oslovili po vodovodní havárii v našem domě. Byli jsme mile překvapeni rychlým a profesionálním jednáním. Vše proběhlo naprosto v pořádku, za cca 2 týdny bylo vše perfektně vysušené a tímto mockrát děkujeme za pomoc! Firmu vřele doporučujeme při řešení obdobných problémů.

 9. Michal Kasan napsal:

  Řešili jsme problém zatečení dešťové vody do suterénu v našem rodinném domě. Akime reagovali rychle a aktivně, a s řešením odstranění vlhkosti jsme byli velmi spokojeni. Bylo velmi užitečné se operativně domlouvat na postupu, způsobu diagnózy vlhkosti v podlaze a rozsahu poskytovaných služeb. Moc děkujeme za spolupráci. Vysoko hodnotíme příjemnou a praktickou komunikaci. Spol.Akime rozhodně doporučujeme pro spolupráci pro řešení při problémech s vlhkostí.

 10. Marcela a Antonín Haladovi napsal:

  Řešili jsme rozsáhlou vodovodní havárii na rozvodu vody v novostavbě chaty. Voda zatékala pod podlahu a rozlila se až po základové desce, vlhkost stoupala do obvodových zdí a příček, sokly byly napadeny plísní. Z této šlamastiky pomohla firma Akime, jmenovitě pan Kleňha, který provedl měření a navrhl způsob vysoušení. Nebýt technologie cirkulační metody, kterou pan Kleňha použil, vysychala by stavba podle znalce až dva roky. To mluví za vše. Ocenili jsme vysokou profesionalitu a milé jednání pana Kleňhy. Moc děkujeme, firmu můžeme jen doporučit.

 11. Štěpán Tichý napsal:

  Firmu jsem poptal v rámci řešení akutní situace po vodovodní havárii. Vše proběhlo rychle (přesto že postižené místo se nacházelo více jak 100km od Prahy), naprosto profesionální přístup, spolehlivost a navrch velmi milé jednání. Dlouho jsem se s takovým celkově pozitivním přístupem nesetkal, rozhodně firmu doporučím pokud budu mít příležitost.

 12. Lenka Kouglová, Kryštof Zetek napsal:

  S firmou Akime jsme se setkali při řešení vodovodní havárie. Reagovali velmi rychle, do druhého dne provedli měření a zároveň ihned poskytli vysoušeče. Vedle naprosté profesionality a spolehlivosti jsme hlavně ocenili milý a lidský přístup, který je bohužel v dnešní době velkou vzácností.
  Moc děkujeme
  Lenka Kouglová a Kryštof Zetek

 13. Šárka Koubková napsal:

  Firmu Akime jsem oslovila po rozsáhlé vodovodní havarii v RD, byla jsem velmi příjemně překvapena rychlostí, vstřícností, seriozností a odbornými znalostmi technika pana Bauera, který navrhl řešení.
  Děkuji a firmu doporučuji.
  Šárka Koubková

 14. Pavlína Jelínková napsal:

  Vysoce profesionální a velmi vstřícný přístup. Pan Bauer vše ochotně vysvětlil a rychle zařídil. S touto firmou vysoušení není problém, opravdu vřele doporučuji a ještě jednou moc děkuji!

 15. Petr Šťastný napsal:

  Naprostá spokojenost se službami společnosti Akime. Oceňuji hlavně operativnost, s jakou byli pánové Kleňha a Bauer schopni reagovat na aktuální vývoj situace po vytopení našeho RD. Společnost Akime mohu jen doporučit. Děkuji.

 16. Pavel Los napsal:

  Rád bych tímto poděkoval firmě Akime a panu Bauerovi za skvělý servis, promptní reakce a flexibiltu. Bezvadná komunikace a naprosto transparentní přístup. Děkuji

 17. Junková Šárka napsal:

  Dostali jsme se nedlouho před Vánoci 2016 do složité situace – byli jsme vytopeni v celém suterénu rodinného domu. Firma Akime reagovala promptně a ihned po odčerpání vody zahájila vysoušecí práce. Vynikající komunikace s oběma spolupracovníky firmy, jejich zájem o průběh akce a poctivý přístup – to jsou charakteristiky jejich práce. Moc děkujeme, byli jsme velmi spokojeni!
  Šárka Junková, 6.1.2017

 18. Veronika Baťková napsal:

  Díky firmě Akime se nám po vytopení obou pater rodinného domku nezhroutil svět. Ráno, kdy voda vytékala ze stropu ze všech instalací, jsme zavolali, po obědě u nás provedli měření, navrhli způsob vysoušení a další den už začaly pracovat stroje. Škody se tak minimalizovali a navíc všichni spolupracovníci firmy byli příjemní, velice profesionální a vždy reagovali neprodleně. Přála bych si, aby bylo více takových firem. Ještě jednou moc a moc děkujeme!

 19. Jaroslava Wiedermannová napsal:

  Služeb firmy AKIME jsme využili při dokončování novostavby rodinného domu a byli jsme velmi spokojeni. Přístup pana Bauera i pana Kleňhy, se kterými jsme osobně jednali, byl profesionální a velmi vstřícný. Pomohli, poradili, zapůjčili vysoušeče včetně dopravy na místo a následného vyzvednutí, to vše ve velmi krátkém termínu a za bezkonkurenční cenu. Děkujeme a s radostí doporučujeme dál!

 20. Zdeněk Šimák napsal:

  Chtěl bych tímto poděkovat firmě AKIME za velice profesionální přístup k řešení mého problému, když mě byl vytopen úplně nový rodinný domek z důvodu nekvalitní součástky v okruhu tepelného čerpadla. Rychlá reakce firmy na můj problém a profesionální přístup pracovníků mi velice ulehčily odstranění následků nehody, rychlé a plnohodnotné opětné používání rodinného domku. Ještě jednou firmě AKIME děkuji a mohu ji jen doporučit.

 21. Petr Němec napsal:

  Profesionální práce, klientské jednání, úžasná podpora a lidský přístup v nelehké situaci. Děkujeme za pomoc s urychlením vysoušení anhydridové podlahy. Bez Akime bychom ještě dlouho nebydleli… Obhlídka a doporučení metody ještě v ten den, co jsme zavolali, 10 strojů na místě běželo hned druhý den… Děkujeme!

 22. Sabina König napsal:

  Chtěli bychom s manželem moc a moc poděkovat firmě AKIME za velmi profesionální přístup a pomoc s vysoušením podlah. Celých 8 měsíců jsme se trápili s vysoušením betonových potěrů a od zoufalství nám pomohl pan Kleňha a jeho team. Podlaha byla suchá za 11 dní a další práce v domě mohly pokračovat. Bez Akime bychom pravděpodobně vysoušeli podlahu dalších několik týdnů až měsíců. Moc děkujeme za profesionální, ale hlavně lidský přístup!!!!

 23. Bara Simonova napsal:

  Velmi dekujeme za pomoc s vysusenim cementovych poteru v nasem dome. Spolecnost AKIME dokazala v radu nekolika dnu vyresit problem s vysokou vlhkosti podlah, nasi poptavku, resp. objednavku vyridili behem nekolika hodin a vysli nam vstric i nad ramec bezne poskytovanych sluzeb.
  Diky panu Klenhovi za pomoc, za profesionalitu, za ochotu a v neposledni rade za velmi prijemne jednani.

 24. Miluše Zindulková napsal:

  Chtěla bych moc poděkovat firmě AKIME za pomoc, kterou nám poskytla při havarii vody v domě. Její pracovníci byli ochotni přijet v neděli a zapůjčili vysoušeče, ochotně poskytli instrukce, sledovali stav zdiva v průběhu vysoušení. Zachránili tím velké ztráty na majetku. Ještě jednou díky za ochotu a pomoc.