Reference

Jak jste s námi byli spokojeni

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 1. Petr Šťastný napsal:

  Naprostá spokojenost se službami společnosti Akime. Oceňuji hlavně operativnost, s jakou byli pánové Kleňha a Bauer schopni reagovat na aktuální vývoj situace po vytopení našeho RD. Společnost Akime mohu jen doporučit. Děkuji.

 2. Pavel Los napsal:

  Rád bych tímto poděkoval firmě Akime a panu Bauerovi za skvělý servis, promptní reakce a flexibiltu. Bezvadná komunikace a naprosto transparentní přístup. Děkuji

 3. Junková Šárka napsal:

  Dostali jsme se nedlouho před Vánoci 2016 do složité situace – byli jsme vytopeni v celém suterénu rodinného domu. Firma Akime reagovala promptně a ihned po odčerpání vody zahájila vysoušecí práce. Vynikající komunikace s oběma spolupracovníky firmy, jejich zájem o průběh akce a poctivý přístup – to jsou charakteristiky jejich práce. Moc děkujeme, byli jsme velmi spokojeni!
  Šárka Junková, 6.1.2017

 4. Veronika Baťková napsal:

  Díky firmě Akime se nám po vytopení obou pater rodinného domku nezhroutil svět. Ráno, kdy voda vytékala ze stropu ze všech instalací, jsme zavolali, po obědě u nás provedli měření, navrhli způsob vysoušení a další den už začaly pracovat stroje. Škody se tak minimalizovali a navíc všichni spolupracovníci firmy byli příjemní, velice profesionální a vždy reagovali neprodleně. Přála bych si, aby bylo více takových firem. Ještě jednou moc a moc děkujeme!

 5. Jaroslava Wiedermannová napsal:

  Služeb firmy AKIME jsme využili při dokončování novostavby rodinného domu a byli jsme velmi spokojeni. Přístup pana Bauera i pana Kleňhy, se kterými jsme osobně jednali, byl profesionální a velmi vstřícný. Pomohli, poradili, zapůjčili vysoušeče včetně dopravy na místo a následného vyzvednutí, to vše ve velmi krátkém termínu a za bezkonkurenční cenu. Děkujeme a s radostí doporučujeme dál!

 6. Zdeněk Šimák napsal:

  Chtěl bych tímto poděkovat firmě AKIME za velice profesionální přístup k řešení mého problému, když mě byl vytopen úplně nový rodinný domek z důvodu nekvalitní součástky v okruhu tepelného čerpadla. Rychlá reakce firmy na můj problém a profesionální přístup pracovníků mi velice ulehčily odstranění následků nehody, rychlé a plnohodnotné opětné používání rodinného domku. Ještě jednou firmě AKIME děkuji a mohu ji jen doporučit.

 7. Petr Němec napsal:

  Profesionální práce, klientské jednání, úžasná podpora a lidský přístup v nelehké situaci. Děkujeme za pomoc s urychlením vysoušení anhydridové podlahy. Bez Akime bychom ještě dlouho nebydleli… Obhlídka a doporučení metody ještě v ten den, co jsme zavolali, 10 strojů na místě běželo hned druhý den… Děkujeme!

 8. Sabina König napsal:

  Chtěli bychom s manželem moc a moc poděkovat firmě AKIME za velmi profesionální přístup a pomoc s vysoušením podlah. Celých 8 měsíců jsme se trápili s vysoušením betonových potěrů a od zoufalství nám pomohl pan Kleňha a jeho team. Podlaha byla suchá za 11 dní a další práce v domě mohly pokračovat. Bez Akime bychom pravděpodobně vysoušeli podlahu dalších několik týdnů až měsíců. Moc děkujeme za profesionální, ale hlavně lidský přístup!!!!

 9. Bara Simonova napsal:

  Velmi dekujeme za pomoc s vysusenim cementovych poteru v nasem dome. Spolecnost AKIME dokazala v radu nekolika dnu vyresit problem s vysokou vlhkosti podlah, nasi poptavku, resp. objednavku vyridili behem nekolika hodin a vysli nam vstric i nad ramec bezne poskytovanych sluzeb.
  Diky panu Klenhovi za pomoc, za profesionalitu, za ochotu a v neposledni rade za velmi prijemne jednani.

 10. Miluše Zindulková napsal:

  Chtěla bych moc poděkovat firmě AKIME za pomoc, kterou nám poskytla při havarii vody v domě. Její pracovníci byli ochotni přijet v neděli a zapůjčili vysoušeče, ochotně poskytli instrukce, sledovali stav zdiva v průběhu vysoušení. Zachránili tím velké ztráty na majetku. Ještě jednou díky za ochotu a pomoc.